O nás

Naším cílem je pomáhat růstu Vašeho podnikání a efektivně zvýšit Vaše zisky

 

Telemarketing CZ nabízí kompletní servis v oblasti komunikace. Našim klientům nabízíme osobní přístup a snažíme se při navrhování a realizaci Vašich projektů zúročit naše dlouholeté zkušenosti tak, abychom zajistili maximální efektivitu při využití Vámi vynaložených prostředků.

 

Nejdůležitější pro nás je, abychom při komunikaci s Vašimi zákazníky zajistili, že budou z každého hovoru odcházet s příjemným pocitem, že byli profesionálně obslouženi.

 

Pro Vaši kampaň navrhneme řešení tak, aby byla maximálně efektivní, při využití dostupných komunikačních kanálů. V praxi to může znamenat, že můžeme navrhnout způsob, jak navýšit počet Vašich zákazníků nebo jak lépe využít obchodní potenciál u Vašich stávajících zákazníků.

S námi bude Váš byznys růst

Naše call centra

Provozujeme callcentrum v Praze a v Mostě a v obou lokalitách pracujeme dlouhodobě se zkušenými operátory, kteří jsou prověření již zrealizovanými projekty.

Historie

1999

Již od roku 1999 jsme na trhu v oblasti call center a telemarketingu, kdy jsme pomáhali budovat, v tuto chvíli již konkurenční komerční call centrum.

2004

Od něj jsme se na jaře 2004 oddělili a založili vlastní komunikační centrum, zaměřené hlavně na vytváření komunikačních strategií pro naše klienty a jejich následnou realizaci.

2017

V loňském roce jsme naše aktivity rozdělili a všechny aktivity call centra jsme převedli pod novou společnost Telemarketing CZ s.r.o. Název nové společnosti podstatně lépe vystihuje naše služby.

Mezi naše dlouhodobé klienty patří společnosti z bankovního sektoru, stejně tak jako obchodní, výrobní, nebo konzultační společnosti.

2018 | Provozuje Telemarketing CZ s.r.o. | Křenova 438/1, Veleslavín, 162 00 Praha 6 | IČO: 04640179